Polskie Biuro Rachunkowe International Go-getters Ltd

O nas

Nazywam się Beata Górska i tak jak wielu z Was zdecydowałam się na prowadzenie własnego biznesu.

Wybór działalności w postaci biura rachunkowego nie był przypadkowy. Posiadam ponad 8-letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości w Polsce, w tym 2,5 roku na stanowisku głównego księgowego. Będąc już w Wielkiej Brytanii w czerwcu 2008 roku rozpoczęłam pracę w oddziale brytyjskiego biura rachunkowego biegłych księgowych w Edynburgu.

Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu w przygotowywaniu sprawozdań finansowych oraz rozliczeń podatkowych brytyjskim przedsiębiorcom w kwietniu 2010 roku zdecydowałam się założyć własne biuro rachunkowe. Od tego czasu nieustannie pomagam wielu polskim firmom i osobom indywidualnym w ich sprawach księgowych, podatkowych oraz urzędowych. Dbam o to aby aby poziom moich usług był jak najwyższy przy jednoczesnym zachowaniu przystepnych cen.

 

Jestem tez obecnie w trakcie zdobywania kwalifikacji na biegłego księgowego (ACCA, chartered accountant) co potwierdza moje zaangażowanie w sprawy księgowo-podatkowe oraz poczucie odpowiedzialności w stosunku do moich współpracowników.

Biuro Rachunkowe International Go-getters Ltd kontaktuje sie z HMRC w sprawach i w imieniu swoich klientow (jako ich agent podatkowy, po dokonaniu odpowiedniej autoryzacji).

 

Korzystając z możliwości chciałabym serdecznie podziękować wszystkim osobom, które podjęły ze mną współpracę. Życzę Wam pomyślnego załatwienia wszystkich spraw oraz sukcesów zawodowych !

Wszystkie osoby prowadzące swoje biznesy, potrzebujące porady lub pomocy w sprawach urzędowych zapraszam serdecznie do współpracy! Dane kontaktowe tutaj.

X